login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
K.S. Zamkowiec Toszek - strona nieoficjalna
Witaj na stronie Zamkowca! "Każda porażka prowadzi do Zwyciestwa!"
Aktualności:
2014-10-29
Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
2014-07-16
Plan przygotowań
2014-07-12
Serdecznie Zapraszamy!
Wyniki ostatniej kolejki:
TKKF Zuch Orzepowice - AKS Wyzwolenie Chorzów
0:3
GKS Urania Ruda Śląska - LKS Wilki Wilcza
2:1
MKS Zabrze - Kończyce - KS Zamkowiec Toszek
1:4
LKS Tempo Paniówki - KS Energetyk ROW II Rybnik
1:2
LKS 1908 Nędza - LKS Buk Rudy
2:0
ŁTS Łabędy - GKS Wawel Wirek
0:0
MKSR Czarni Pyskowice - KS 94 Rachowice
2:2
MKS Sokół Orzesze - LKS Orzeł Mokre
1:2
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Informacje
Stadion
Historia
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Sparingi
Statystyki drużyny
Multimedia
Zdjęcia
Filmy
Wyniki
Ostatnia kolejka 2
TKKF Zuch Orzepowice
0:3
AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS Urania Ruda Śląska
2:1
LKS Wilki Wilcza
MKS Zabrze - Kończyce
1:4
KS Zamkowiec Toszek
LKS Tempo Paniówki
1:2
KS Energetyk ROW II Rybnik
LKS 1908 Nędza
2:0
LKS Buk Rudy
ŁTS Łabędy
0:0
GKS Wawel Wirek
MKSR Czarni Pyskowice
2:2
KS 94 Rachowice
MKS Sokół Orzesze
1:2
LKS Orzeł Mokre
Kontakty
Administrator
Twoje dane kontaktowe:
[x]
Wiadomość:
Wiadomość została wysłana.
Admin
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
38
, wczoraj:
46
ogółem:
1 047 028
statystyki szczegółowe
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Kamil Giemza
bramkarz
2
0
0
0
0
0
180
90
2.
Krzysztof Klonek
obrońca
2
0
0
0
0
0
165
83
3.
Marek Koloch
obrońca
2
0
0
0
0
0
154
77
4.
Tomasz Białek
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
5.
Piotr Rękorajski
obrońca
2
0
0
0
1
0
120
60
6.
Marek Iwan
obrońca
2
0
0
0
0
0
115
58
7.
Łukasz Grzegórzko
obrońca
1
0
0
0
0
0
7
7
8.
Tomasz Szatanik
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
9.
Tomasz Szatanik
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Rafał Wochnik
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Sebastian Osadzin
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Christoph Sacher
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Marian Kręgiel
obrońca/pomocnik
1
0
0
0
1
0
90
90
14.
Adrian Hippe
obrońca/pomocnik
1
0
0
0
0
0
19
19
15.
Dawid Gnielka
obrońca/pomocnik
2
1
0
0
0
0
35
18
16.
Sebastian Misz
pomocnik
2
0
1
0
0
0
150
75
17.
Damian Klonek
pomocnik
1
0
0
0
0
0
90
90
18.
Adrian Wochnik
pomocnik
1
1
1
0
0
0
90
90
19.
Rafał Szwed
pomocnik
2
0
0
0
0
0
180
90
20.
Mateusz Rzeźnik
pomocnik
2
0
0
0
1
0
45
23
21.
Michał Wojcik
pomocnik
2
0
0
0
0
0
180
90
22.
Rafał Jędrysik
pomocnik
1
0
0
0
0
0
1
1
23.
Kaschuba Karol
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
24.
Tomasz Nagoda
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
25.
Dominik Pandel
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Rafał Badura
pomocnik/napastnik
2
1
0
0
0
0
180
90
27.
Sebastian Lachman
pomocnik/napastnik
2
3
1
0
1
0
179
90
28.
Jakub Kabała
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Krzysztof Klonek
Trener
2.
Patryk Gawlas
Kierownik Drużyny
3.
Martin Błażytko
II trener
4.
Roman Waloszek
Asystent trenera
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Buttony
Ostatnie spotkanie
MKS Zabrze-Kończyce
1:4
KS Zamkowiec Toszek
2014-08-16, 17:00:00
oceny zawodników »
Tabela ligowa
Liga Okręgowa » Katowice II
1.
LKS Orzeł Mokre
6
2.
KS Energetyk ROW II Rybnik
6
3.
KS Zamkowiec Toszek
4
4.
KS 94 Rachowice
4
5.
LKS 1908 Nędza
4
6.
GKS Urania Ruda Śląska
4
7.
LKS Wilki Wilcza
3
8.
AKS Wyzwolenie Chorzów
3
9.
TKKF Zuch Orzepowice
3
10.
LKS Buk Rudy
3
11.
GKS Wawel Wirek
2
12.
MKSR Czarni Pyskowice
1
13.
ŁTS Łabędy
1
14.
LKS Tempo Paniówki
0
15.
MKS Zabrze-Kończyce
0
16.
MKS Sokół Orzesze
0
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Najlepiej oceniani
Zawodnik meczu
Sebastian Lachman
3 bramki
Dawid Gnielka
1 bramka
Adrian Wochnik
1 bramka
Sebastian Misz
1 asysta
Adrian Wochnik
1 asysta
Sebastian Lachman
1 asysta
Marian Kręgiel
1
Piotr Rękorajski
1
Mateusz Rzeźnik
1
Sebastian Lachman
4 pkt (
3 B + 1 A
)
Adrian Wochnik
2 pkt (
1 B + 1 A
)
Rafał Badura
1 pkt (
1 B + 0 A
)
Kamil Giemza
180 minut
Michał Wojcik
180 minut
Rafał Badura
180 minut