login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
K.S. Zamkowiec Toszek - strona nieoficjalna
Witaj na stronie Zamkowca! "Każda porażka prowadzi do Zwyciestwa!"
Aktualności:
2014-10-29
Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
2014-07-16
Plan przygotowań
2014-07-12
Serdecznie Zapraszamy!
Wyniki ostatniej kolejki:
TKKF Zuch Orzepowice - AKS Wyzwolenie Chorzów
0:3
GKS Urania Ruda Śląska - LKS Wilki Wilcza
2:1
MKS Zabrze - Kończyce - KS Zamkowiec Toszek
1:4
LKS Tempo Paniówki - KS Energetyk ROW II Rybnik
1:2
LKS 1908 Nędza - LKS Buk Rudy
2:0
ŁTS Łabędy - GKS Wawel Wirek
0:0
MKSR Czarni Pyskowice - KS 94 Rachowice
2:2
MKS Sokół Orzesze - LKS Orzeł Mokre
1:2
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Informacje
Stadion
Historia
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Sparingi
Statystyki drużyny
Multimedia
Zdjęcia
Filmy
Wyniki
Ostatnia kolejka 2
TKKF Zuch Orzepowice
0:3
AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS Urania Ruda Śląska
2:1
LKS Wilki Wilcza
MKS Zabrze - Kończyce
1:4
KS Zamkowiec Toszek
LKS Tempo Paniówki
1:2
KS Energetyk ROW II Rybnik
LKS 1908 Nędza
2:0
LKS Buk Rudy
ŁTS Łabędy
0:0
GKS Wawel Wirek
MKSR Czarni Pyskowice
2:2
KS 94 Rachowice
MKS Sokół Orzesze
1:2
LKS Orzeł Mokre
Kontakty
Administrator
Twoje dane kontaktowe:
[x]
Wiadomość:
Wiadomość została wysłana.
Admin
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
15
, wczoraj:
432
ogółem:
1 050 752
statystyki szczegółowe
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
30
2014-08-17
MKS Sokół Orzesze
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
30
2014-08-17
LKS Orzeł Mokre
ŁTS Łabędy
17:00
30
2014-08-17
KS 94 Rachowice
LKS 1908 Nędza
17:00
30
2014-08-17
GKS Wawel Wirek
LKS Tempo Paniówki
17:00
30
2014-08-17
LKS Buk Rudy
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
30
2014-08-17
KS Energetyk ROW II Rybnik
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
30
2014-08-17
KS Zamkowiec Toszek
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
30
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
LKS Wilki Wilcza
17:00
29
2014-08-17
LKS Wilki Wilcza
KS Zamkowiec Toszek
17:00
29
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
29
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
LKS Buk Rudy
17:00
29
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
GKS Wawel Wirek
17:00
29
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
KS 94 Rachowice
17:00
29
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
LKS Orzeł Mokre
17:00
29
2014-08-17
ŁTS Łabędy
MKS Sokół Orzesze
17:00
29
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
28
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy
17:00
28
2014-08-17
MKS Sokół Orzesze
LKS 1908 Nędza
17:00
28
2014-08-17
LKS Orzeł Mokre
LKS Tempo Paniówki
17:00
28
2014-08-17
KS 94 Rachowice
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
28
2014-08-17
GKS Wawel Wirek
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
28
2014-08-17
LKS Buk Rudy
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
28
2014-08-17
KS Energetyk ROW II Rybnik
LKS Wilki Wilcza
17:00
28
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
KS Zamkowiec Toszek
17:00
27
2014-08-17
KS Zamkowiec Toszek
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
27
2014-08-17
LKS Wilki Wilcza
LKS Buk Rudy
17:00
27
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS Wawel Wirek
17:00
27
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
KS 94 Rachowice
17:00
27
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
LKS Orzeł Mokre
17:00
27
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
MKS Sokół Orzesze
17:00
27
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
27
2014-08-17
ŁTS Łabędy
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
26
2014-08-17
ŁTS Łabędy
LKS 1908 Nędza
17:00
26
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
LKS Tempo Paniówki
17:00
26
2014-08-17
MKS Sokół Orzesze
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
26
2014-08-17
KS 94 Rachowice
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
26
2014-08-17
KS 94 Rachowice
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
26
2014-08-17
GKS Wawel Wirek
LKS Wilki Wilcza
17:00
26
2014-08-17
LKS Buk Rudy
KS Zamkowiec Toszek
11:00
26
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
25
2014-08-17
KS Energetyk ROW II Rybnik
LKS Buk Rudy
17:00
25
2014-08-17
KS Zamkowiec Toszek
GKS Wawel Wirek
17:00
25
2014-08-17
LKS Wilki Wilcza
KS 94 Rachowice
17:00
25
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
LKS Orzeł Mokre
17:00
25
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
MKS Sokół Orzesze
17:00
25
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
25
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
ŁTS Łabędy
17:00
25
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
24
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
LKS Tempo Paniówki
17:00
24
2014-08-17
ŁTS Łabędy
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
24
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
24
2014-08-17
MKS Sokół Orzesze
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
24
2014-08-17
LKS Orzeł Mokre
LKS Wilki Wilcza
17:00
24
2014-08-17
KS 94 Rachowice
KS Zamkowiec Toszek
17:00
24
2014-08-17
GKS Wawel Wirek
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
24
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
LKS Buk Rudy
17:00
23
2014-08-17
LKS Buk Rudy
GKS Wawel Wirek
17:00
23
2014-08-17
KS Energetyk ROW II Rybnik
KS 94 Rachowice
17:00
23
2014-08-17
KS Zamkowiec Toszek
LKS Orzeł Mokre
17:00
23
2014-08-17
LKS Wilki Wilcza
MKS Sokół Orzesze
17:00
23
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
23
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
ŁTS Łabędy
17:00
23
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
LKS 1908 Nędza
17:00
23
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
22
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
22
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
22
2014-08-17
ŁTS Łabędy
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
22
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
LKS Wilki Wilcza
17:00
22
2014-08-17
MKS Sokół Orzesze
KS Zamkowiec Toszek
17:00
22
2014-08-17
LKS Orzeł Mokre
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
22
2014-08-17
KS 94 Rachowice
LKS Buk Rudy
17:00
22
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
GKS Wawel Wirek
17:00
21
2014-08-17
GKS Wawel Wirek
KS 94 Rachowice
17:00
21
2014-08-17
LKS Buk Rudy
LKS Orzeł Mokre
17:00
21
2014-08-17
KS Energetyk ROW II Rybnik
MKS Sokół Orzesze
17:00
21
2014-08-17
KS Zamkowiec Toszek
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
21
2014-08-17
LKS Wilki Wilcza
ŁTS Łabędy
17:00
21
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
LKS 1908 Nędza
17:00
21
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
LKS Tempo Paniówki
17:00
21
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
20
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
20
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
20
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
LKS Wilki Wilcza
17:00
20
2014-08-17
ŁTS Łabędy
KS Zamkowiec Toszek
17:00
20
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
20
2014-08-17
MKS Sokół Orzesze
LKS Buk Rudy
17:00
20
2014-08-17
LKS Orzeł Mokre
GKS Wawel Wirek
17:00
20
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
KS 94 Rachowice
17:00
19
2014-08-17
KS 94 Rachowice
LKS Orzeł Mokre
17:00
19
2014-08-17
GKS Wawel Wirek
MKS Sokół Orzesze
17:00
19
2014-08-17
LKS Buk Rudy
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
19
2014-08-17
KS Energetyk ROW II Rybnik
ŁTS Łabędy
17:00
19
2014-08-17
KS Zamkowiec Toszek
LKS 1908 Nędza
17:00
19
2014-08-17
LKS Wilki Wilcza
LKS Tempo Paniówki
17:00
19
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
19
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
18
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
18
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
LKS Wilki Wilcza
17:00
18
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
KS Zamkowiec Toszek
17:00
18
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
18
2014-08-17
ŁTS Łabędy
LKS Buk Rudy
17:00
18
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
GKS Wawel Wirek
17:00
18
2014-08-17
MKS Sokół Orzesze
KS 94 Rachowice
17:00
18
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
LKS Orzeł Mokre
17:00
17
2014-08-17
LKS Orzeł Mokre
MKS Sokół Orzesze
17:00
17
2014-08-17
KS 94 Rachowice
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
17
2014-08-17
GKS Wawel Wirek
ŁTS Łabędy
17:00
17
2014-08-17
LKS Buk Rudy
LKS 1908 Nędza
17:00
17
2014-08-17
KS Energetyk ROW II Rybnik
LKS Tempo Paniówki
17:00
17
2014-08-17
KS Zamkowiec Toszek
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
17
2014-08-17
LKS Wilki Wilcza
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
17
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
16
2014-08-17
AKS Wyzwolenie Chorzów
LKS Wilki Wilcza
17:00
16
2014-08-17
GKS Urania Ruda Śląska
KS Zamkowiec Toszek
17:00
16
2014-08-17
MKS Zabrze-Kończyce
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
16
2014-08-17
LKS Tempo Paniówki
LKS Buk Rudy
17:00
16
2014-08-17
LKS 1908 Nędza
GKS Wawel Wirek
17:00
16
2014-08-17
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
17:00
16
2014-08-17
MKSR Czarni Pyskowice
LKS Orzeł Mokre
17:00
16
2014-08-17
TKKF Zuch Orzepowice
MKS Sokół Orzesze
17:00
15
2014-11-08
MKSR Czarni Pyskowice
MKS Sokół Orzesze
17:00
15
2014-11-08
ŁTS Łabędy
LKS Orzeł Mokre
17:00
15
2014-11-08
LKS 1908 Nędza
KS 94 Rachowice
17:00
15
2014-11-08
LKS Tempo Paniówki
GKS Wawel Wirek
17:00
15
2014-11-08
MKS Zabrze-Kończyce
LKS Buk Rudy
17:00
15
2014-11-08
GKS Urania Ruda Śląska
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
15
2014-11-08
AKS Wyzwolenie Chorzów
KS Zamkowiec Toszek
17:00
15
2014-11-08
LKS Wilki Wilcza
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
14
2014-11-02
KS Zamkowiec Toszek
LKS Wilki Wilcza
17:00
14
2014-11-02
KS Energetyk ROW II Rybnik
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
14
2014-11-02
LKS Buk Rudy
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
14
2014-11-02
GKS Wawel Wirek
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
14
2014-11-02
KS 94 Rachowice
LKS Tempo Paniówki
17:00
14
2014-11-02
LKS Orzeł Mokre
LKS 1908 Nędza
17:00
14
2014-11-02
MKS Sokół Orzesze
ŁTS Łabędy
17:00
14
2014-11-02
TKKF Zuch Orzepowice
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
13
2014-10-25
ŁTS Łabędy
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
13
2014-10-25
LKS 1908 Nędza
MKS Sokół Orzesze
17:00
13
2014-10-25
LKS Tempo Paniówki
LKS Orzeł Mokre
17:00
13
2014-10-25
MKS Zabrze-Kończyce
KS 94 Rachowice
17:00
13
2014-10-25
GKS Urania Ruda Śląska
GKS Wawel Wirek
17:00
13
2014-10-25
AKS Wyzwolenie Chorzów
LKS Buk Rudy
17:00
13
2014-10-25
LKS Wilki Wilcza
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
13
2014-10-25
KS Zamkowiec Toszek
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
12
2014-10-18
KS Energetyk ROW II Rybnik
KS Zamkowiec Toszek
17:00
12
2014-10-18
LKS Buk Rudy
LKS Wilki Wilcza
17:00
12
2014-10-18
GKS Wawel Wirek
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
12
2014-10-18
KS 94 Rachowice
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
12
2014-10-18
LKS Orzeł Mokre
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
12
2014-10-18
MKS Sokół Orzesze
LKS Tempo Paniówki
17:00
12
2014-10-18
MKSR Czarni Pyskowice
LKS 1908 Nędza
17:00
12
2014-10-18
TKKF Zuch Orzepowice
ŁTS Łabędy
17:00
11
2014-10-11
LKS 1908 Nędza
ŁTS Łabędy
17:00
11
2014-10-11
LKS Tempo Paniówki
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
11
2014-10-11
MKS Zabrze-Kończyce
MKS Sokół Orzesze
17:00
11
2014-10-11
GKS Urania Ruda Śląska
KS 94 Rachowice
17:00
11
2014-10-11
AKS Wyzwolenie Chorzów
KS 94 Rachowice
17:00
11
2014-10-11
LKS Wilki Wilcza
GKS Wawel Wirek
17:00
11
2014-10-11
KS Zamkowiec Toszek
LKS Buk Rudy
11:00
11
2014-10-11
KS Energetyk ROW II Rybnik
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
10
2014-10-04
LKS Buk Rudy
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
10
2014-10-04
GKS Wawel Wirek
KS Zamkowiec Toszek
17:00
10
2014-10-04
KS 94 Rachowice
LKS Wilki Wilcza
17:00
10
2014-10-04
LKS Orzeł Mokre
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
10
2014-10-04
MKS Sokół Orzesze
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
10
2014-10-04
MKSR Czarni Pyskowice
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
10
2014-10-04
ŁTS Łabędy
LKS Tempo Paniówki
17:00
10
2014-10-04
TKKF Zuch Orzepowice
LKS 1908 Nędza
17:00
9
2014-09-27
LKS Tempo Paniówki
LKS 1908 Nędza
17:00
9
2014-09-27
MKS Zabrze-Kończyce
ŁTS Łabędy
17:00
9
2014-09-27
GKS Urania Ruda Śląska
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
9
2014-09-27
AKS Wyzwolenie Chorzów
MKS Sokół Orzesze
17:00
9
2014-09-27
LKS Wilki Wilcza
LKS Orzeł Mokre
17:00
9
2014-09-27
KS Zamkowiec Toszek
KS 94 Rachowice
17:00
9
2014-09-27
KS Energetyk ROW II Rybnik
GKS Wawel Wirek
17:00
9
2014-09-27
LKS Buk Rudy
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
8
2014-09-20
GKS Wawel Wirek
LKS Buk Rudy
17:00
8
2014-09-20
KS 94 Rachowice
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
8
2014-09-20
LKS Orzeł Mokre
KS Zamkowiec Toszek
17:00
8
2014-09-20
MKS Sokół Orzesze
LKS Wilki Wilcza
17:00
8
2014-09-20
MKSR Czarni Pyskowice
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
8
2014-09-20
ŁTS Łabędy
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
8
2014-09-20
LKS 1908 Nędza
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
8
2014-09-20
TKKF Zuch Orzepowice
LKS Tempo Paniówki
17:00
7
2014-09-13
MKS Zabrze-Kończyce
LKS Tempo Paniówki
17:00
7
2014-09-13
GKS Urania Ruda Śląska
LKS 1908 Nędza
17:00
7
2014-09-13
AKS Wyzwolenie Chorzów
ŁTS Łabędy
17:00
7
2014-09-13
LKS Wilki Wilcza
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
7
2014-09-13
KS Zamkowiec Toszek
MKS Sokół Orzesze
17:00
7
2014-09-13
KS Energetyk ROW II Rybnik
LKS Orzeł Mokre
17:00
7
2014-09-13
LKS Buk Rudy
KS 94 Rachowice
17:00
7
2014-09-13
GKS Wawel Wirek
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
6
2014-09-06
MKS Sokół Orzesze
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
6
2014-09-06
MKSR Czarni Pyskowice
KS Zamkowiec Toszek
17:00
6
2014-09-06
ŁTS Łabędy
LKS Wilki Wilcza
17:00
6
2014-09-06
LKS 1908 Nędza
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
6
2014-09-06
LKS Tempo Paniówki
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
6
2014-09-06
TKKF Zuch Orzepowice
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
6
2014-08-06
KS 94 Rachowice
GKS Wawel Wirek
17:00
6
2014-08-06
LKS Orzeł Mokre
LKS Buk Rudy
17:00
5
2014-08-30
GKS Urania Ruda Śląska
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
5
2014-08-30
AKS Wyzwolenie Chorzów
LKS Tempo Paniówki
17:00
5
2014-08-30
LKS Wilki Wilcza
LKS 1908 Nędza
17:00
5
2014-08-30
KS Zamkowiec Toszek
ŁTS Łabędy
17:00
5
2014-08-30
KS Energetyk ROW II Rybnik
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
5
2014-08-30
LKS Buk Rudy
MKS Sokół Orzesze
17:00
5
2014-08-30
GKS Wawel Wirek
LKS Orzeł Mokre
17:00
5
2014-08-30
KS 94 Rachowice
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
4
2014-08-27
LKS Orzeł Mokre
KS 94 Rachowice
17:00
4
2014-08-27
MKS Sokół Orzesze
GKS Wawel Wirek
17:00
4
2014-08-27
MKSR Czarni Pyskowice
LKS Buk Rudy
17:00
4
2014-08-27
ŁTS Łabędy
KS Energetyk ROW II Rybnik
17:00
4
2014-08-27
LKS 1908 Nędza
KS Zamkowiec Toszek
17:00
4
2014-08-27
LKS Tempo Paniówki
LKS Wilki Wilcza
17:00
4
2014-08-27
MKS Zabrze-Kończyce
AKS Wyzwolenie Chorzów
17:00
4
2014-08-27
TKKF Zuch Orzepowice
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
3
2014-08-23
AKS Wyzwolenie Chorzów
GKS Urania Ruda Śląska
17:00
3
2014-08-23
LKS Wilki Wilcza
MKS Zabrze-Kończyce
17:00
3
2014-08-23
KS Zamkowiec Toszek
LKS Tempo Paniówki
17:00
3
2014-08-23
KS Energetyk ROW II Rybnik
LKS 1908 Nędza
17:00
3
2014-08-23
LKS Buk Rudy
ŁTS Łabędy
17:00
3
2014-08-23
GKS Wawel Wirek
MKSR Czarni Pyskowice
17:00
3
2014-08-23
KS 94 Rachowice
MKS Sokół Orzesze
17:00
3
2014-08-23
LKS Orzeł Mokre
TKKF Zuch Orzepowice
17:00
2
2014-08-16
MKS Sokół Orzesze
1:2
LKS Orzeł Mokre
zobacz ›
2
2014-08-16
MKSR Czarni Pyskowice
2:2
KS 94 Rachowice
zobacz ›
2
2014-08-16
ŁTS Łabędy
0:0
GKS Wawel Wirek
zobacz ›
2
2014-08-16
LKS 1908 Nędza
2:0
LKS Buk Rudy
zobacz ›
2
2014-08-16
LKS Tempo Paniówki
1:2
KS Energetyk ROW II Rybnik
zobacz ›
2
2014-08-16
MKS Zabrze-Kończyce
1:4
KS Zamkowiec Toszek
zobacz ›
2
2014-08-16
GKS Urania Ruda Śląska
2:1
LKS Wilki Wilcza
zobacz ›
2
2014-08-16
TKKF Zuch Orzepowice
0:3
AKS Wyzwolenie Chorzów
zobacz ›
1
2014-08-10
LKS Buk Rudy
1:0
LKS Tempo Paniówki
zobacz ›
1
2014-08-10
KS 94 Rachowice
2:0
ŁTS Łabędy
zobacz ›
1
2014-08-10
LKS Orzeł Mokre
2:0
MKSR Czarni Pyskowice
zobacz ›
1
2014-08-09
LKS Wilki Wilcza
4:1
AKS Wyzwolenie Chorzów
zobacz ›
1
2014-08-09
KS Zamkowiec Toszek
0:0
GKS Urania Ruda Śląska
zobacz ›
1
2014-08-09
KS Energetyk ROW II Rybnik
2:1
MKS Zabrze-Kończyce
zobacz ›
1
2014-08-09
GKS Wawel Wirek
1:1
LKS 1908 Nędza
zobacz ›
1
2014-08-09
MKS Sokół Orzesze
0:3
TKKF Zuch Orzepowice
zobacz ›
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Buttony
Ostatnie spotkanie
MKS Zabrze-Kończyce
1:4
KS Zamkowiec Toszek
2014-08-16, 17:00:00
oceny zawodników »
Tabela ligowa
Liga Okręgowa » Katowice II
1.
LKS Orzeł Mokre
6
2.
KS Energetyk ROW II Rybnik
6
3.
KS Zamkowiec Toszek
4
4.
KS 94 Rachowice
4
5.
LKS 1908 Nędza
4
6.
GKS Urania Ruda Śląska
4
7.
LKS Wilki Wilcza
3
8.
AKS Wyzwolenie Chorzów
3
9.
TKKF Zuch Orzepowice
3
10.
LKS Buk Rudy
3
11.
GKS Wawel Wirek
2
12.
MKSR Czarni Pyskowice
1
13.
ŁTS Łabędy
1
14.
LKS Tempo Paniówki
0
15.
MKS Zabrze-Kończyce
0
16.
MKS Sokół Orzesze
0
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Najlepiej oceniani
Zawodnik meczu
Sebastian Lachman
3 bramki
Dawid Gnielka
1 bramka
Adrian Wochnik
1 bramka
Sebastian Misz
1 asysta
Adrian Wochnik
1 asysta
Sebastian Lachman
1 asysta
Marian Kręgiel
1
Piotr Rękorajski
1
Mateusz Rzeźnik
1
Sebastian Lachman
4 pkt (
3 B + 1 A
)
Adrian Wochnik
2 pkt (
1 B + 1 A
)
Rafał Badura
1 pkt (
1 B + 0 A
)
Kamil Giemza
180 minut
Michał Wojcik
180 minut
Rafał Badura
180 minut